Stolar England
2015-09-16
327800
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-tal, England, chippendalestil, mahogny, höjd 92 cm
Slitage, smärre skador, enstaka något rank