Anna Rosenbäck akryl
2015-09-16
327743
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Golden age", signerad och daterad A Rosenbäck -15, akryl, ca 80 x 100 cm