Alice Lund rölakan
2015-09-18
327661
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ALICE LUND, rölakan, tillskriven, 1930/40-tal, signerad AL ca 203x132 cm
Skadade fransar, fläckar