Nadezda Streltsova oljemålning
2015-09-15
327644
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 60 x40 cm