Oidentifierad konstnär olja
2015-10-01
327610
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skördeflicka i sydfranskt landskap, olja på duk, 1800-tal, ca 33x24 cm
Hål i duken