Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LARS PIRAK (1932-2008): Ren, signerad och daterad Lars Pirak 1986, akvarell, 40x50 cm
Zustandsbeschreibung
327587
2015-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner