Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN OLLERS (1888-1959): Bakgård, signerad och daterad E Ollers 1930, olja på pannå, 30x41 cm
Fläckar
327573
2015-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här