Edvin Ollers oljemålning
2015-09-15
327573
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Bakgård, signerad och daterad E Ollers 1930, olja på pannå, 30x41 cm
Fläckar