Bengt Lindström litografi
2015-09-18
327550
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (född 1925): signerad Lindström med dedikation, 92/99, färglitografi, 76x56 cm, oramad
Smärre pappersväck, nålad i kanterna