Inge Schiöler färglitografi
2015-09-15
327536
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): Kustmotiv, signerad Inge Schiöler, färglitografi, numrerad 111/170, 63x72 cm