Anders Palmér Stockholm
2015-09-15
327520
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Norrmälarstrand med Stadshuset, signerad Palmér, olja på duk, 130x131 cm