Gunnar Ruda oljemålning
2015-09-11
327359
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR RUDA (1887-1948): Stockholmsmotiv, signerad G Ruda, olja på duk, 45x54 cm