Spegel 1800-tal
2015-09-15
327301
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SPEGEL med konsolbord med stenskiva, 1800-talets slut, förgylld, spegelns höjd 270x94 cm, konsolbordets höjd 36, 102x32 cm
Skador, lagningar, delar medföljer