Lena Bergström vas
2015-09-11
327271
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA BERGSTRÖM, vas, glas, "White Velvet", Orrefors, i botten signerad och numrerad, höjd ca 20 cm