Matgrupp gustaviansk stil
2015-09-11
327263
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitlaclerad, ryggbrickor med kopplade spjälknippen, delvis bronserade, stoppade sitsar, bordets mått höjd ca 74, 102, 2 iläggssivor vardera bredd 30 cm medföljer
Smärre ytskador o märken