Ruben Heleander oljemålning
2015-09-11
327248
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUBEN HELEANDER (1931-2003): Strandmotiv, signerad Heleander, olja på duk, ca 38 x 45 cm
Lagning, ytsmuts