Harald Lindberg oljemålning
2015-09-11
327144
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): "Under kvällsskyar" signerad och daterad Harald Lindberg -66, olja på pannå, ca 15 x 40 cm