Lindorm Liljefors oljemålning
2015-09-10
327104
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Häst med hölass, signerad och daterad Lindorm L -46, olja på pannå, ca 46x56 cm