Lennart Nyström färglitografier
2015-09-10
327088
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART NYSTRÖM (född 1944): (6), signerad Lennart Nyström, numrerade 55/250, 158/250, 62/250, 68/250, 75/250, 183/250, färglitografier, monterade på syrafritt papper i förgyllda ramar, vardera ca 27x19,5 cm