Orientmatta
2015-09-16
327008
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Afshar, ca 200x153 cm
Ställvis slitage, langettering med skador, kortsidor med skador