Kärl i mässing
2015-09-10
327004
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KÄRL, Persien /Turkiet, mässing med inläggningar av koppar och silver, 1800-tal, höjd 7 cm
Slitage