Bordslampa
2015-09-10
327003
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-tal, förgylld och patinerad brons,
höjd inkl skärm ca 79 cm
Smärre slitage