Ljusstakar 1800-tal
2015-09-10
327002
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgyllda, höjd ca 26 cm
En manschett något sned