Gripsholmsfåtöljer
2015-09-10
326962
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER 1 par, 1900-tal, vitlackerade, blå klädsel
ytslitage