Uno Vallman oljemålning
2015-09-10
326938
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): sydländskt stadsmotiv, signerad och daterad 1946, olja på duk, 32x40 cm