Oidentifierad fotograf
2015-09-11
326855
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD FOTOGRAF, silvergelatintryck, ca 22,5 x 22,5 cm
Skador och repor