Axel Lind oljemålning
2015-09-11
326825
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AXEL LIND (1907-1984): Kustvy, signerad Axel Lind, olja på duk, 79,5 x 48 cm