Bertil Bull Hedlund etsningar
2015-09-15
326812
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), (5), signerade etsningar i varierande format i passpartout, 1 med dedikation