Grafiska blad
2015-09-15
326784
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRAFISKA BLAD, kopparstick, etsningar, litografier, många handkolorerade, nästan uteslutande 1800-tal, varierande format, ca 110 st