Oljemålning porträtt
2015-09-09
326771
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 34x29 ramens yttermått 46x41 cm