Johan Ossian Andersson oljemålning
2015-09-09
326718
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåtar till havs, signerad och daterad J. Ossian 1932, olja på duk, ca 64x99 cm
Krackeleringar