Madeleine Pyk
2015-09-08
326702
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad 1911/5000, färglitografi, 57x43 cm