Helmut Mantel oljemålning
2015-09-08
326701
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELMUT MANTEL (1900-tal): Komposition, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 55x46 CM