Einar Jolin färglitografi
2015-09-15
326699
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Dans, signerad Einar Jolin, 7/360, färglitografi, 45x56 cm