Ulrica Hydman Vallien
2015-09-08
326691
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 948/1500, färglitografi, ca 54x40 cm