Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-09-09
326669
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, abstrakt komposition, ristad signatur Köhler, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 37x54 cm