Spegel empirestil
2015-09-08
326623
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1800-talets slut, empirestil, förgylld, höjd 83x40 cm
Bruksslitage