Hänge 1880-tal
2015-09-21
326595
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÄNGE, förgyllt silver, Österrike/Ungern, omkring 1880, granater och pärlemor, höjd 4 cm