Peter Freudenthal färglitografier
2015-09-07
326564
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Geometrisk komposition, signerade och daterade Peter Freudenthal 1984, 94/150 resp 122/150, färglitografi, 18 x 46 resp 46 x 18 cm