Stig Borglind etsning och torrnål
2015-09-07
326559
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): "Vintervilt", signerad Stig Borglind, monogramsignatur i plåten, etsning o torrnål, ca 34 x 26,5 cm