Axel Nilsson - målning
2015-09-11
326502
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Konfirmand, signerad och daterad A. Nilsson 44, olja på pannå, 46 x 38 cm.