Birger Ljungquist blandteknik
2015-09-07
326481
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), "Lilla Rosa", signerad och daterad 1950, blandteknik, 28x17 cm