Broderier
2015-09-07
326474
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRODERIER, 1 par, 1700-tal, med centrummedlajonger med graverade porträtt, i samtida ram med yttermått 23x14 cm
Skador