Skrivbord rokokostil
2015-09-07
326435
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talts första hälft, rokokostil, fanérat i mahogny, nyckelbussningar i mässing, höja ca 76, 118x63 cm
Ytskador o slitage, nyckel saknas, blekt skiva