Golvlampor 1950-tal
2015-09-06
326413
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1950/60-tal, svartlackerade, höjd 132 cm
Bruksslitage