Väggspegel
2015-09-06
326378
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bronserad, ca 65x26 cm
Brukslitage, mindre spricka