Bijouteri
2015-09-06
326344
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIJOUTERIER, 1900-tal, bestående av: 7 halsband varav ett med silverlås, 2 armband, 2 broscher, 2 par örhängen/clips
Slitage