Orientmatta
2015-09-10
326315
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Azarbaydjanprovinsen, ca 244x127 cm
Slitage, smärre fläckar, smärre skador, lagning