Byrå engelsk stil
2015-09-06
326272
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mässingsdekor, höjd 50x90x39 cm
Slitage, repor