Bordslampa
2015-09-06
326270
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, mässing, grönlackerad skärm, höjd ca 75 cm
Fotring med lagning efter tidigare borrhål, skärm med färgbortfall