Vas Kina
2015-09-10
326188
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med blommor och frukter i guld samt blått, märkt, höjd ca 35 cm
smärre slitage